icon-facebook

Zde nám můžete nechat vzkaz, připomínku, pochvalu či kritiku. Těšíme se na Vaše příspěvky.

7 Responses to FÓRUM / NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

 • Novotná M. říká:

  Zdravim pořadatele Stokování a všechny okolo tohoto dění.po přečtení informací a bilancování mi to nedá a musím vám kluci napsat jen samou pochvalu.Znám několik z vás osobně a tak vím,,,co jste zač”.prostě fajn kluci a-pro mě-důležité,že nezapomínáte na dobrou dechovku.Myslím,že rozdělení hudebních žánru-pro mladé a dříve narozené-byla nutnost,která festivalu pomohla.Každý si jde na to co ho baví.A…..to mě osobně těší,že i po těch letech …že se zdravíme a prohodíme nějaké slovíčko,zavzpomínáme.Nejdu do cizího prostředí,mám pocit,že jdu,,mezi své”.Vážím si vašeho přístupu k lidem a obdivuji vytrvalost a obětavost při pořádání těchto akcí.Není to jen tak snadné dát dohromady všechno tak,aby to ,,klaplo”.
  Přeji všem,aby se dařilo,počasí přálo a hlavně aby to hrálo.
  Díky kluci.
  novík.

  • Petr Kletečka říká:

   Paní Novotná, děkuji za příspěvek, hrozně mě potěšil a věřím, že potěší i ostatní kolegy z pořadatelského týmu. Těším se na setkání při dobré dechovce, třeba právě v Dobrohostově. (Je zábavné se na setkání s dechovkou domlouvat v návštěvní knize bigbítové kapely :) ) Mějte se moc fajn.

 • Bohuslav Matoušek houslista a pedagog www.bohuslavmatousek.cz říká:

  Dobrý den,
  prosím jenom o uveřejnění mojí reakce na článek pana Petra Kletečky k úmrtí pana Otty Bauera.
  Souhlasím plně s tím, že pan Bauer byl výjimečný muzikant a skvělý člověk, který po sobě zanechal v Havlíčkově Brodě nesmazatelnou stopu. Měl jsem ho rád a jeho odchodu je mi upřímně líto.
  Dovolil bych si ale panu Kletečkovi připomenout, že v posledních padesáti letech nebyl zdaleka sám, kdo významně zasáhl do hudebního života nejen Brodu,ale i do hudebního života z hlediska světového pohledu hodně daleko přes hranice naší vlasti.
  Jsou tu totiž ještě minimálně dvě osobnosti, které by neměly být opomíjeny. Jsou to již zesnulý houslový pedagog Zdeněk Němec, který byl i mým učitelem, a také dosud žijící a aktivně působící pedagog dechových nástrojů Josef Brožek.

  S úctou
  Bohuslav Matoušek
  bmatousek@volny.cz
  http://www.bohuslavmatousek.cz

 • Frantisek Vodicka říká:

  Byli jsme tam a bylo to super …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*